דיאטנית ענת תבור

יעוץ תזונתי לגני ילדים וצהרונים

מקבלים הערות או תלונות על האוכל מההורים?

מרגישים שחלק מהאוכל נזרק מבלי שאכלו אותו?

לא מבינים איך אפשר לעמוד בהנחיות החדשות של משרד הבריאות ולתמרן בין הטעם, הבריאות והתקציב?

אני כאן על מנת לעזור לכם!

אני אגיע אליכם, אבדוק את האוכל המוגש, את התפריטים ואת הרכב המזון.

כל זאת בהתייחס להנחיות החדשות של משרד הבריאות והחינוך, לטעם האוכל ולהתאמה לגיל הילדים.

אפגש עם החברה המסעידה לצורך הכנסת השינויים הנדרשים, אדריך אותם בבניית תפריט חדש ואיכותי יותר שלא יחרוג מהתקציב או אעזור לשפר את התפריט הקיים.

בתור שפית של מזון בריא ויועצת קולינרית עם נסיון מעל 23 שנה אני יכולה להגיד לכם שאפשר לשנות ולשפר את המזון המוגש לילדים ללא השקעה כספית נוספת אלא בעזרת יצירתיות וידע קולינרי.

יעוץ קולינרי בריאותי למקומות עבודה

האוכל בחדר האוכל נראה לכם שומני או לא בריא? הסועדים מתלוננים שהאוכל לא מוצלח? נמאס לכם מהמגוון הקיים ורוצים משהו שונה ומלהיב יותר? רוצים להגיע לחדר האוכל בכיף ולדעת שתמצאו שם כל יום אוכל בריא ומספק?

אני כאן בשבילכם!

שמי ענת תבור, דיאטנית קלינית, שפית של מזון בריא ויועצת קולינרית עם נסיון מעל 20 שנה.
אני אגיע אליכם לחדר האוכל, אבדוק את האוכל המוגש, את התפריטים השבועיים והחודשיים, את הרכב המזון מבחינה בריאותית ומבחינת הטעם ואפגש עם החברה המסעידה לצורך הכנסת השינויים הנדרשים. כל השינויים יעשו בהתאם לאופי אוכלוסיית העובדים והדרישות המיוחדות של כל מקום עבודה. אל דאגה, השינויים לא דורשים עלויות גבוהות יותר מצידכם אלא הדרכה מתאימה לחברת הקייטרינג.

גם חברות קייטרינג שרוצות לשפר את השרות שהן נותנות ללא עלויות מיותרות מצידם יכולות להנות משירותי היעוץ הקולינריבריאותי ולהרוויח בכך לקוחות מרוצים.

שביעות הרצון מובטחת, כפי שיעידו לקוחותי.

לקוחות מספרים

בעקבות תלונות על האוכל בחדר האוכל הזמנו את ענת תבור לייעוץ. התלונות היו מחולקות בין בעיות של טעם ושעמום מהאוכל המוגש לבין איכות בריאותית לא טובה. החלטנו להתייעץ עם אשת מקצוע המשלבת ידע בבישול ואיכות המזון יחד עם ידע תזונתי וכך הגענו לענת תבור, שהיא גם דיאטנית וגם יועצת קולינרית.
לאחר תחילת העבודה של הקבלן החדש ענת הגיעה אלינו על מנת לעזור לנו לבנות תפריט איכותי, שמשלב טעם, גיוון ובריאות, שיענה על הדרישות של קהל הסועדים.
ענת בדקה בצורה מעמיקה את המזון והתפריטים מכל הבחינות ועזרה לנו להבין היכן הבעיות ומה ניתן לשפר, כך שבעזרת הייעוץ יכולנו להבין מה עלינו לדרוש מחברת הקייטרינג, דבר שאכן עשינו בעזרתה.
בנוסף, ענת ביקרה אצל ספק האוכל על מנת לבדוק את חומרי הגלם ותנאי עבודתו.
התוצאה היתה שכעבור מספר חודשים חל שיפור ניכר בשביעות הרצון של העובדים בכל הנוגע לאכילה בחדר האוכל.
קרן זינגר, מנהלת רווחה, חברת קומפיולאב, פארק המדע, יוקנעם

מלקוחותי