דיאטנית ענת תבור

להתגבר על בעיות האכילה ולגדול הרבה יותר בריא.

הילד לא אוכל מספיקאו אוכל יותר מדיהילד בררן מאוד באוכל ואתם מודאגים?
אמרו לכם שיש בעיה עם עקומות הגדילהכל היום סובב סביב מה הילד יאכל (או מה לא יאכל)?
אתם מרגישים שהעצות שקיבלתם סותרות זו את זו ואינכם יודעים מה באמת כדאי לעשות?

ההתמודדות עם בעיות אכילה של הילדים היא אחד הקשיים הגדולים ביותר שהורים יכולים להיתקל בהם במהלך גידול הילדים. מעבר לקושי העכשווי יש לה גם השלכות עתידיות ולעיתים מזיקות על הבריאות של הילד לאורך כל חייו.

זה לא חייב להיות כך!

העובדה שברגע זה אנחנו נפגשים כאן מעידה על הרצון שלכם לחפש תשובות ועל ההבנה שצריך לעשות משהו עם הבעיות האלה. ליווי תזונתי מקצועי ואישי להורים מיועד להורים שמבינים שהם צריכים עזרה כדי להתמודד עם הבעיות מבלי לגרום נזקים לילד ולהורים שלא רוצים לחזור על הטעויות שוב ושוב ומעוניינים להתחיל לגדל את ילדיהם מעט אחרת.

יעוץ אישי שמתאים לכם יבטיח התמודדות קלה בהרבה עם הבעיות באכילה, הרגשה טובה הרבה יותר עם עצמכם כהורים, העברת מסרים נכונים שיעזרו לכם לגדל ילדים בריאים לאורך כל חייהם ואף שיפור התזונה של כל בני המשפחה.

אני מזמינה אתכם לקרוא מה עברו הורים שהגיעו אלי לאחר שחוו בעיות שונות עם ילדיהםהקשורות לאכילה וכיצד עזרתי להם לשפר את המצב.

אז איך זה עובד?

קודם כל נפגשים.בגובה העיניים, מתוך הבנה עמוקה למה שעובר עליכם ולאחר שנים של נסיון חיים אישי ומקצועי, אני עוזרת לכם, בדיוק באותם הכלים והשיטות איתם עזרתי לעוד רבים אחרים.

ליעוץ תזונתי לילדים והורים יש כמה שלבים אותם נעבור יחד אבל הדבר הכי חשוב שיש להבין הוא זה:

היעוץ שונה ממשפחה למשפחה. חשוב להבין שהסוד וההצלחה טמונים ביכולת לזהות ולהבין בדיוק, אבל בדיוק, את הסיפור הפרטי שלכם ואת הסיבה המדוייקת שמביאה אתכם למקום הכואב הזה עם ילדיכם.

וזוהמומחיות שלי!

אני באמת מאמינה שבעיות בתזונה, במיוחד בגיל צעיר, ניתן לתקן ואף בקלות ובמהירות רבה יחסית. הבעיות בנוגע לאכילה של הילדים יכולות להיות גם ההזדמנות שלכם לתקן בעיות הקשורות לאכילה שלכם ושל כל שאר בני המשפחה ולעשות שינוי אמיתי לאורך זמן.

שינוי שישפר את איכות החיים והבריאות גם שלכם וגם של ילדיכם.

איפה נפגשים?

הקליניקה שלי נמצאת בביתי בהוד השרון. לא בתוך מרפאה גדולה וקרה אלא באווירה ביתית וידידותית. פינה של שקט להגיע אליה בתוך כל הרעש ולקבל עצות טובות ותשובות לשאלות מטרידות. ניתן גם לקבל יעוץ דרך הזום למשפחות המעוניינות בכך.

מה צריך לעשות?

בשלב הזה אתם מוזמנים להרים אלי טלפון כדי לאוכל לענות על עוד שאלות אם יש לכם או בכדי לקבוע את הפגישה הראשונה.

אני כאן. מחכה לשיחה מכם. אני יודעת שאני יכולה לעזור לכם.

אני מבטיחה לעזור לכם

  • להקנות הרגלי אכילה בריאים לילדים ולמשפחה כולה, באופן קל ורגוע.
  • ליצור אווירה נעימה עם הילדים ולהפסיק מאבקים סביב האוכל בבית.
  • להבין היכן עובר הגבול הדק שבין העמדת גבולות לילדים לבין שליטת יתר בהם.
  • לכוון את הילדים לאכילה בהתאם לצרכים האמיתיים שלהם.
  • להדריך כיצד להרחיב את מגוון המזון שהילדים אוכלים ולהקל על בררנות אכילה.
  • להנחות כיצד להתמודד רגשית עם בעיות של עודף ותת-משקל של הילדים.
  • לבנות דימוי גוף תקין ולשפר את הבטחון העצמי.

לקוחות מספרים

הגענו אלייך כי הבת הגדולה שלנו התחילה לעלות במשקל ולמרות שלא דיברה על זה ראינו שהיא מתוסכלת מהמראה שלה. הבת הקטנה דוקא הורידה מאכלים שונים מהתפריט ומגוון האוכל שלה מאוד הצטמצם. התחילו כבר בבית אי נעימויות ויותר מדי דיבורים על אוכל. לבעלי יש היסטוריה של עודף משקל מגיל צעיר והרבה תסכולים מהנושא, והיה חשוב לנו מאוד שלא להעביר את הבעיות שלו הלאה ולא לפגוע בבנות בשום דרך. פנינו אלייך כדי שתסבירי לנו מה כדאי לנו לעשות, איך לדבר עם הבנות, מה לתת להן לאכול ואיך לעזור לכל אחת עם הבעיה שלה. 

תוך כמה פגישות עשית לנו סדר בראש, הסברת לנו איך אפשר לעזור לכל אחת בנפרד ובכלל לכולנו כמשפחה. הסברת איך לדבר נכון על אוכל ואיך לא לגרום לבנות להרגיש רע אלא לחזק אותן ולעזור להן לבחור לאכול בריא יותר. 

הבנו גם מה כדאי ומה לא להכניס הביתה ואיך אפשר לגוון את האוכל. נתת לנו מתכונים מעולים בהתאמה לטעם ולרמת הבישול שלנו (לא הכי גבוהה…) והם נכנסו קבוע לתפריט המשפחתי. 

היה מעולה כשעשינו פגישה אחת עם כל המשפחה והסברת לילדים בצורה מאוד נעימה למה כדאי להם לאכול בריא ומה זה יתרום להם והילדים מאוד התחברו ושיתפו פעולה, אפילו הבן שלנו שהוא ספורטאי ואוכל טוב שיפר את התזונה שלו בעקבות הפגישה.

הרגשנו לאורך כל הדרך שאת לא שופטת ולא מעבירה ביקורת אלא מסבירה ברוגע ובנעימות מה הדרך הנכונה ואיך אנחנו יכולים לשפר את כל הדברים. תודה רבה על היחס הנהדר ועל העצות המוצלחות שאנחנו ממשיכים ליישם גם היום, שנה אחרי שהיינו אצלך. מאז הכל נעשה רגוע יותר באוכל, שיפרנו הרבה מההרגלים וגם הבנות ממשיכות לשתף פעולה.

איילה שרון, אמא ל-3 ילדים בת 4, בן 9 ובת-12

אמא לשתי בנות עם בעיות באוכל, תוך כמה פגישות עשית לנו סדר בראש, הסברת לנו איך אפשר לעזור לכל אחת בנפרד ובכלל לכולנו כמשפחה

מאז שדניאל נולד הוא לא היה אכלן גדול. תמיד היינו לחוצים והיינו צריכים לשכנע אותו לאכול, אבל כשבגיל ארבע וחצי הרופאה אמרה שהוא מאוד רזה ונמוך כבר ממש נכנסנו לחרדות. הוא שבר את עקומות הגדילה ואנחנו שברנו את הראש איך לגרום לו לאכול יותר… ככל שעשינו יותר נסיונות להאכיל אותו ככה הכל נעשה גרוע יותר ודניאל ירד עוד יותר באחוזונים. מה לא ניסינו? סיפורים, פרסים, איומים ושיכנועים. בעלי טען שהוא מרגיש כמו צוות הוואי ובידור להאכלה. אפילו קיבלנו בשבילו שייק רפואי מיוחד לעליה במשקל, אבל המצב לא השתפר והגענו אלייך מיואשים ומותשים לגמרי. 

כבר בפגישה הראשונה הצלחת להרגיע אותנו והסברת מה לעשות. הבנו מה הטעויות שעשינו, ולמרות שהיינו די סקפטיים אחרי כל הנסיונות מהעבר, חזרנו הביתה והתחלנו ליישם את מה שאמרת. היה מדהים לראות איך המצב משתפר במהירות – ממש מיום ליום! כעבור כמה שבועות בלבד דניאל התחיל לאכול הרבה יותר טוב בלי שיכנועים ובלי מלחמות. הסייעת בצהרון לא האמינה כשהוא התחיל לאכול את הארוחה יחד עם כל הילדים 🙂

זה אושר גדול לראות איך דניאל סוף סוף אוכל ונהנה מהאוכל, וגם בעלי מציין פה שהוא מרגיש שהוא יצא לחופשי. תודה רבה לך על העזרה ועל האישיות הרגועה והנעימה שלך! ישר כוח!

קרן כהן, אמא לבן 4 

אמא לסרבן אכילה בן ארבע, תוך כמה פגישות עשית לנו סדר בראש, הסברת לנו איך אפשר לעזור לכל אחת בנפרד ובכלל לכולנו כמשפחה