דיאטנית ענת תבור

להתגבר על בעיות האכילה ולגדול הרבה יותר בריא.

הילד לא אוכל מספיק?או אוכל יותר מדי?הילד בררן מאוד באוכל ואתם מודאגים?
אמרו לכם שיש בעיה עם עקומות הגדילה?כל היום סובב סביב מה הילד יאכל (או מה לא יאכל)?
אתם מרגישים שהעצות שקיבלתם סותרות זו את זו ואינכם יודעים מה באמת כדאי לעשות?

ההתמודדות עם בעיות אכילה של הילדים היא אחד הקשיים הגדולים ביותר שהורים יכולים להיתקל בהם במהלך גידול הילדים. מעבר לקושי העכשווי יש לה גם השלכות עתידיות ולעיתים מזיקות על הבריאות של הילד לאורך כל חייו.

זה לא חייב להיות כך!

העובדה שברגע זה אנחנו נפגשים כאן מעידה על הרצון שלכם לחפש תשובות ועל ההבנה שצריך לעשות משהו עם הבעיות האלה. ליווי תזונתי מקצועי ואישי להורים מיועד להורים שמבינים שהם צריכים עזרה כדי להתמודד עם הבעיות מבלי לגרום נזקים לילד ולהורים שלא רוצים לחזור על הטעויות שוב ושוב ומעוניינים להתחיל לגדל את ילדיהם מעט אחרת.

יעוץ אישי שמתאים לכם יבטיח התמודדות קלה בהרבה עם הבעיות באכילה, הרגשה טובה הרבה יותר עם עצמכם כהורים, העברת מסרים נכונים שיעזרו לכם לגדל ילדים בריאים לאורך כל חייהם ואף שיפור התזונה של כל בני המשפחה.

אני מזמינה אתכם לקרוא מה עברו הורים שהגיעו אלי לאחר שחוו בעיות שונות עם ילדיהםהקשורות לאכילה וכיצד עזרתי להם לשפר את המצב.

אז איך זה עובד?

קודם כל נפגשים.בגובה העיניים, מתוך הבנה עמוקה למה שעובר עליכם ולאחר שנים של נסיון חיים אישי ומקצועי, אני עוזרת לכם, בדיוק באותם הכלים והשיטות איתם עזרתי לעוד רבים אחרים.

ליעוץ תזונתי לילדים והורים יש כמה שלבים אותם נעבור יחד אבל הדבר הכי חשוב שיש להבין הוא זה:

היעוץ שונה ממשפחה למשפחה. חשוב להבין שהסוד וההצלחה טמונים ביכולת לזהות ולהבין בדיוק, אבל בדיוק, את הסיפור הפרטי שלכם ואת הסיבה המדוייקת שמביאה אתכם למקום הכואב הזה עם ילדיכם.

וזוהמומחיות שלי!

אני באמת מאמינה שבעיות בתזונה, במיוחד בגיל צעיר, ניתן לתקן ואף בקלות ובמהירות רבה יחסית. הבעיות בנוגע לאכילה של הילדים יכולות להיות גם ההזדמנות שלכם לתקן בעיות הקשורות לאכילה שלכם ושל כל שאר בני המשפחה ולעשות שינוי אמיתי לאורך זמן.

שינוי שישפר את איכות החיים והבריאות גם שלכם וגם של ילדיכם.

איפה נפגשים?

הקליניקה שלי נמצאת בביתי בהוד השרון. לא בתוך מרפאה גדולה וקרה אלא באווירה ביתית וידידותית. פינה של שקט להגיע אליה בתוך כל הרעש ולקבל עצות טובות ותשובות לשאלות מטרידות.

מה צריך לעשות?

בשלב הזה אתם מוזמנים להרים אלי טלפון כדי לאוכל לענות על עוד שאלות אם יש לכם או בכדי לקבוע את הפגישה הראשונה.

אני כאן. מחכה לשיחה מכם. אני יודעת שאני יכולה לעזור לכם.

אני מבטיחה לעזור לכם

  • להקנות הרגלי אכילה בריאים לילדים ולמשפחה כולה, באופן קל ורגוע.
  • ליצור אווירה נעימה עם הילדים ולהפסיק מאבקים סביב האוכל בבית.
  • להבין היכן עובר הגבול הדק שבין העמדת גבולות לילדים לבין שליטת יתר בהם.
  • לכוון את הילדים לאכילה בהתאם לצרכים האמיתיים שלהם.
  • להדריך כיצד להרחיב את מגוון המזון שהילדים אוכלים ולהקל על בררנות אכילה.
  • להנחות כיצד להתמודד רגשית עם בעיות של עודף ותת-משקל של הילדים.
  • לבנות דימוי גוף תקין ולשפר את הבטחון העצמי.

מדריך למשחקי אוכל

ענת תבור עוזרת להורים וילדים לבנות תוכנית פעולה יעילה ופשוטה לתזונה נכונה ובריאה, לשפר את מערכת היחסים מסביב לנושא האוכל ולהפוך את האוכל לחוויה נהדרת לכל המשפחה. להורדת המדריך החינמי למשחקי אוכל ופעילויות כיפיות, שיעודדו את ילדיכם לאכול יותר בריא לחצו עכשיו על הקישור – ״כן משחקים עם אוכל״.

לקוחות מספרים

אביב, בן הארבע שלי, אכל מעט מאוד ורק מאכלים מאוד מסויימים ואני הייתי עסוקה כל היום באוכל שלו ואפילו הרגשתי סוג של כישלון כאמא כי לא הצלחתי להאכיל את הבן שלי כמו שצריך…
במפגש הראשון הרגעת אותי ונתת לי הרגשה טובה שהכל יהיה בסדר ושאדע מה לעשות. מאוד התחברתי לגישה שלך אחרי שהרופאה רק הלחיצה אותי.
כבר לאחר שתי פגישות נוספות הבנתי מה היו הטעויות שעשיתי ואחרי ששיניתי את הדברים בעצתך היה שיפור מיידי באכילה של אביב. לא האמנתי שזה יגיע אבל עכשיו אביב אפילו מבקש אוכל מיוזמתו ובנוסף יש שיפור במשקל.
תודה לך על העזרה ועל האישיות הרגועה והנעימה שלך! ישר כוח!
אמא של אביב, לא האמנתי שזה יגיע, אבל עכשיו אביב מבקש אוכל מיוזמתו